J_Tmp

26. až 28. května 2017

status: uskutečněno

Poloha:

kemp - NE

Google.cz   Mapy.cz   WEB:

    26. až 28.5.2017 si užilo 10 posádek Kemp Klubu Praha krásný a slunečný víkend ve vodáckém tábořišti Hamr na Nežárce u Veselí nad Lužnicí.
    V sobotu na desátou byl odjezd na 40 kilometrový cyklovýlet, lesními stezkami k rybníku Holná, dále až do Jemčiny. Chtěli jsme si prohlédnout místní zámek, ale prohlídky byly zrušeny. Tak jsme si dali malé občerstvení a pokračovali přes Novosedli nad Nežárkou do vesničky Kolence do hostince U Pavla a tam jsme měli vynikající oběd skoro by se dalo říci, že kulinářský zážitek. ( www.ubytovani-u-pavla.cz  ) Po zažití jsme pokračovali zpět do tábořiště. Večer opět buřťáček a před půlnocí do hajan.
    Nedělní dopoledne, desátá hodina a my opět na kolech, tentokrát na prohlídku zámku Červená Lhota, opět kolem rybníku Holná a přes Kardašovu Řečici n a zámek. Po prohlídce zámku jsme dojeli do Dírné na opět velice dobrý obídek. Řádně posilněni jsme se vydali zpět přes Vlkov, kde jsme se zastavili na malé posilnění a potom už jen zpět do tábořiště. Najeto něco málo přes 30km. V podvečer jsme se rozloučili a vydali se na cestu domů.
Miloš