Ve dnech  27.4. – 1.5. 2012 se členové našeho klubu sjeli do překrásného koutu naší republiky, kterým byl velmi přátelský Autocamping „Z Potoka“ v Božanově . Vzhledem k minisezóně, byly přívětivé i ceny, ale hlavně bylo po celou dobu nádherné počasí. Do kempu dojelo celkem 15 obytných vozidel, což je velmi slušná účast, uvážíme-li odlehlost a kilometrovou náročnost pro většinu našich členů. Nejvzdálenější posádka byla z Plzně. V sobotu jsme absolvovali cca 22 km trasu s cílem Broumov, broumovský klášter, dřevěný kostelík atd. Přes Otovice, kde se mnozí z nás více než dobře najedli, jsme se odpoledne vrátili zpět do kempu. Malá, ale živá příhraniční vesnička Božanov nás mile překvapila udržovanými starými statky a domy, vybaveností v obci a výborným turistickým značením jak v obci, tak  v okolí . Neděle nás přivítala silným, ale velmi teplým větrem a my jsme podnikli poměrně náročný kombinovaný výlet do Broumovských stěn. Kola byla uzamčena v restauraci Amerika, navštívili jsme Hvězdu tj. kapli i restauraci, Divadlo, Supí Hnízdo, Kovářovu rokli atd. Nádherné rozhledy nás provázely po celý den. Po dobrém  pozdním obědě v restauraci Amerika jsme se po lesních cestách  vydali zpět do Božanova. Pondělní výlet nás zavedl do Polska a dále krásnou pohodlnou cestou k Mariánské bazilice ve Wambierzycích . Po shlédnutí  Božího chrámu a biblických výjevů většina z nás pospíchala na oběd, který nám připravili v hospůdce u Oldy v Božanově.

         Poslední den a také první květnový nás přivítalo opět velké teplo, ale tentokrát bez větru. Naše ženy si připomněly, jak se tento den  slavil před desítkami let a ve slavnostním oblečení se seřadily v dolním konci autokempu a za neustálého provolávání slávy vpochodovaly na náměstí tamtéž, aby si vyslechly dojímavý  májový projev stařičkého soudruha tajemníka Tumpacha z pražské organizace, který neváhal vážit dalekou cestu, aby naše pracující ženy pozdravil. Po projevu se někteří z nás rozjeli do svých domovů, ale tzv. tvrdé jádro absolvovalo náročný pěší výstup na dominantní horu jménem Koruna 769m.n.m.  Kdo vydržel nelitoval. Odměna ve formě krásných výhledů na broumovskou kotlinu ,Javoří a Stolové hry byla  více než sladká.

Ještě jednou děkujeme majitelce kempu paní Liesbeth van de Beek za vzorný přístup i ochotu a dále všem  zúčastněným členům Kemp Klubu Praha za krásnou atmosféru srazu.