Narozeninový sraz s oslavou narozenin čtyř vážených a dlouholetých členů našeho klubu se uskutečnil o víkendu 3 -5. 6 2011 ve Dvoře králové nad Labem. Rodina Brdičkova poskytla zázemí své firmy , která se tak na tři dny proměnila v kemping. Stání bylo na asfaltové ploše, což není ideální, ale velikost areálu zase poskytla účastníkům dostatek místa kolem sebe. V pátek 3.6. jsme příjemně poseděli pod hvězdnou oblohou u táborového ohně s nezbytným opékáním buřtů. 

          V sobotu 4.6. jsme se v hojném počtu 23 cyklistů zůčastnili plánovaného výletu na Čertovy hrady, což je osamocený kamenný útvar v lesích nad městem a pokračovali dál na Bílou Třemešnou s cílem bývalá zotavovna ROH Zdeňka Nejedlého v Lázních pod Zvičinou. Tam byl zajištěn pro všechny oběd, po kterém jsme se mohli kochat nádhernými výhledy na Krkonoše. Odtud jme příjemným sjezdem pokračovali opět do Bílé Třemešné a dále do údolí Labe k nejkrásnější přehradě na Labi , kterou je přehradní nádrž Les Království. Pak už zbývalo cca 7 km k domovu. Večer uspořádali naši oslavenci velkolepou zábavu s živou hudbou a končili jsme unaveni v ranních hodinách. 
         Druhý den v neděli za krásného počasí byl opět plánován cyklovýlet, kterého se zúčastnila sotva polovina z předchozího výletu. Trasa byla volena po zvičinském hřebeni, tentokrát opačným směrem na Braunův Betlém a zámek Kuks. Prohlédli jsme si se zájmem vynikající skulptury z dílny sochaře Matyáše Bernarda Brauna umístěné v přírodě, ale na návštěvu zámku již nedošlo pro nenadálý hlad a žízeň účastníků. Po gulášové párty jsme ještě družně poseděli, abychom se pak každý zvlášť vydali ke svým domovům.