19.- 21. srpna se konala ve vodáckém tábořišťi  „U dolanského mostu“ v blízkosti Plzně  akce nazvaná Masky na vodě  a i náš klub se jí zúčastnil 10 posádkami.  V pátek odpoledne počasí notně vyhrožovalo bouřkami a děštěm, večer se však umoudřilo a tak jsme si rozdělali táboráček a při opékání buřtíků se mohlo nerušeně vyprávět o zážitcích ze svých dovolených.
        Sobotní už slunečné dopoledne se věnovalo dotváření převleků a lodí na odpolední plavbu po Berounce z tábořiště do vísky Nadryby.  Po 14 hodině postupně opouštělo tábořiště golfové hřiště s kompletním personálem, vánoční stromeček se třemi ježíšky, Jamajský bob, taky plavidlo sestavené z 2732  PETlahví, taky bylo docela modro díky několika plavidlům obsazených Šmoulíky, prolétl i poslední raketoplán obsazený výhradně českou posádkou, proti zdravotní újmě nás chránila MASCH 4077 a my jsme byli zastoupeni dvěma křováky, pětičlennou havajskou posádkou, která si pro jistotu vezla i vlastní ostrov a taky mašerskými saněmi do kterých byl zapřažen pes Azor, který trucoval a tak pohyb vpřed musela zvládnout dvoučlenná posádka z Aljašky, zahalená do pořádných kožichů, za notné pomoci doprovodné kanoe. Po necelých třech hodinách se celý konvoj doplácal přes jeden jez do Nadryb, kde je očekával vodník s vodnicí a mnoho přihlížejících, všechny masky byly ohodnoceny, moc jsme se při tom pobavili a je zase na co vzpomínat. Večer jsme zmákli grilování, táboráček a taky křest nového bydlíka.
         Neděli jsme věnovali kombinované cyklopešo 5km procházce proti toku Berounky a hledala se ztracená vlaková zastávka, to už nás ale opustili cyklisti, kteří si dali za cíl ujet 30km a ostatní cestou zpět se nasbíralo i několik hub. Byl to zase jeden z pohodových srazů