Protože počasí nabídlo o prodlouženém víkendu  25. -28.10. nádherné a teplé počasí, tak se pořádal ještě jeden závěrečný sraz.  Původně to měl být opět výlov rybníka, jenže až na místě se zjistilo, že výlov je posunut o týden.  A už tu byla improvizace, ještě v pátek večer se na doporučení první dvě posádky přesunuly na parkoviště pro Terezino údolí v těsné blízkosti Nových Hradů.
  O sobotním ránu dorazily další tři posádky a tak se šlo na procházku do Terezina údolí.  Tento krásný park nabízí úžasnou pohodovou procházku podél říčky Stropnice.  Kolem Hamru, kde je dnes restaurace,  jsme došli k Terezčiným lázničkám, kde jsme si objednali na večer zvěřinové hody.  Minul se Modrý dům, teda spíše jeho ruiny a pokračovali až k umělému vodopádu, vše za jasného a velmi teplého počasí. Po obědě se naše desetičlená skupina vydala na prohlídku hradu, kde probíhaly i ukázky rytířských turnajů a za pořádného rachotu i dobývání hradu.  Následovala potom i procházka městem.  Na 19 hodinu jsme dorazili do Lázniček na avízované zvěřinové hody. Jednou větou prostě gastronomický zážitek, moc jsme si pochutnali.
  V neděli ráno dorazila ještě jedna posádka a protože bylo stále nádherně, sundali jsme kola a projeli ještě jednou Terezčino údolí, obdivovali umělý náhon pro vodopád, podívali se také na tvrz Cuknštejn, ta je ale veřejnosti nepřístupná. Hned po obědě se našich šest posádek přesunulo po ose do vesničky Žumberk na prohlídku stejnojmenné tvrze. Po prohlídce už jsme se utábořili s tím, že tam i přespíme. Dokonce jsme měli i táboráček s nezbytným, leč posledním opečeným buřtíkem v této sezóně.
   Pondělní ráno znamenalo rozloučení, ale ještě tři posádky zůstaly a jeli do Dobré vody a odtud pěší tůrou na Kraví horu, kde se vystoupalo na rozhlednu. Protože stále bylo nádherně, výhled do kraje stál zato.
   Stále jsme se nechtěli smířit s myšlenkou na konec sezony a tak se v úterý konal další přesun do rakouského Gmündu a celý den se věnovali relaxaci v saunách i bazéncích se slanou vodou v aquaparku.  Až středeční dopoledne znamenalo již samostatný přesun domů a těšení se na další sezonu.