Náš letošní zahajovací sraz se uskutečnil v kempu Marina v Týnci nad Labem. Přesto, že jsme malý klub, setkalo se pro nás rekordních 31 posádek, včetně hostů. Srazili jsme stolečky a při dobrém vínečku se debatilo do pozdních hodin.
      Sobotní prosluněné ráno nás vytáhlo z našich pelíšků na kolečkách a tak tradičně na desátou hodinu se postavilo 36 cyklistů do řady a po nezbytném společném fotu se vyjelo do Kladrub nad Labem na předem sjednanou prohlídku světoznámého Národního hřebčína, jehož založení sahá až do 16 století. Odtud se část vypravila na oběd do vísky Kolesa na vynikající oběd, druhá část pak na gáblík v kempu. Večer v hale loděnice nám pro zábavu i tanec zahrála opět naše kamarádka Lidka a svým zpěvem jí pomáhala i jedna dívka z našeho klubu. Napřed se v kole vyřádila naše drobotina a potom my a to hodně dlouho. Zcela spontánně se chopilo během tancování pár maníků lopat, košťat a pod ochranou přileb a pršipláště se jalo uklízet „taneční parket“ 
       Nedělní ráno pak připomínalo mraveniště, horečně se připravovali stolečky pro koledníky, zvláště pak pro ty malé, které úderem desáté spustily své dětské koledy a byly hojně obdarovány, jedna posádka připravila pro ně i velikonoční zajíčkův strom, ze kterého si ustřihávali koledu. Za nimi nastoupili dospěláci a hodně netradičními koledami se posouvali od bydlíku k bydlíku. Navštívil nás i předseda Asociace Caravan Clubů při AČR, pan Bielák . Odpoledne se věnovalo opět našim dětem, pro které se pořádaly dětské soutěže a hry. Soutěžili i již odrostlé děti (od 50 výše) ti však byly odměněni trošinku jinak. Součástí byla i projížďka po Labi v kajutovém člunu majitele kempu, za kterou mu jménem dětí moc děkujeme. Zakončení dne se pak odehrálo u táboráku s kytarami našich členů.
        Pondělní ráno nás pozdravilo velmi zataženou oblohou a občasnou sprškou. I tak se vyjelo na prohlídku zámku Kačina. A odpoledne? jak jinak než zbalit vytahané kempinkové vybavení, rozloučit se s přáním brzkého shledání a odjet domů. Poděkování patří pořadatelské posádce, týmu kempu Marina a Petře za to, že se ujala dětí při koledě i hrách, také našim hostům, že se rozhodli s námi strávit svůj volný čas.