Uplynul jeden týden a jelo se na další sraz. Ve dnech 8. – 10.dubna zamířilo 13 posádek do autokempu OBORA ve Veltrusech. Vzhledem k požadovaným cenám tak trochu šok, terén neupravený soc. zařízení čisté, leč neosvětlené ( v celém kempu nešla elektrika, to nejnutnější jelo na centrálu. Když jsme se zabydleli, tak se hodil pořádný drb v hospodě, jenže ještě jsme se pořádně nerozjeli a už vypadla elektrika i tam, někteří odkráčeli tedy do hajan, někteří se prokecali v přístřešku málem až do rána.
       V sobotu pro nás pořádající připravil cyklovýlet proti proudu Vltavy až k přívozu Na Dole, odtud potom do mírného kopce přes Vodochody do Máslovic, kde jsme si prohlédli muzeum másla a taky kávy, (vyslechli jsme si i krásný výklad). Z Máslovic se dojelo do Klecan a ve středověké restauraci U ryTíře jsme se dobře najedli. Dál pokračovala naše cesta na Klecanskou vyhlídku, odkud bylo dobře vidět na Vltavu a jez u Klecánek, no a díky silnému větru, který nás provázel celým srazem i do daleka. Zpět se vracelo stejnou trasou, jen se zpestřením v podobě několika píchnutí pneu u přívozu a stálým dofukováním, ujeto 47 km, no na první jízdu docela dost. Večer jsme si mysleli, že zkusíme opět pokecat v hospodě, ta však preventivně radši neotevřela, tak se opeklo několik prvních buřtíků a šlo se (jak jinak) opět do peří.

       V neděli už byl jen kratičký výlet, který začal nakouknutím do areálu pro seniory Červený Mlýn a odtud rovnou do Nelahozeveského zámku, kde jsme měli sjednanou prohlídku. Po dobrém obědě a návratu do kempu se už jen pomalu balilo a ve večerních hodinách se odjelo domu. Z 13 zmíněných posádek byly tři z CC Praha.