24. - 28.10. jsme využili k návštěvě výlovu rybníka Vrkoč u Pohořelic na Jižní
Moravě.  Nutno dodat, že předpověď hlásila slunečné počasí, skutečnost však byla pod mrakem a pěkně chladno. Nám to však nevadilo.

         V sobotu po desáté jsme se z kempu Merkur vydali na 3kilometrovou procházku kolem vinných sklípků na místo výlovu. K našemu překvapení nikde žádné fronty na rybí pochoutky, perfektní organizace s porovnáním k loňskému výlovu Rožmberka, jen ta rybí polévka trochu pokulhávala. Když jsme odcházeli z výlovu, tak jsme si i trošinku zatrsali.  Na večer byla objednána návštěva vinného sklípku s večeří a ochutnávkou, větší část šla z výlovu rovnou do sklípku.  Večeře dobrá, vzorky vín k ochutnání už byly slabší.  Přesto jsme se moc dobře pobavili, strážničtí nám zazpívali a do kempu jsme odcházeli před půlnocí.  Této části závěrečného srazu Kemp Klubu Praha se zúčastnilo 7 klubových a 5 hostujících posádek.

         V  neděli před polednem  odjely už jenom  4 klubové posádky do Mikulova na prohlídku jeskynního systému Na Turoldu.  Moc hezkou prohlídku jsme měli i v samotném Mikulově a už za tmy jsme se přesunuli do Maďarského Mosonmagyarovaru do termálkempu, kde jsme zůstali až do úterního večera.  Sluníčko žádné, vodička dobrá, večeře ve městě fajn, co si víc přát na závěr klubové sezóny, jen se těšit na tu další v roce 2015.