Závěrečný sraz

    27. - 30.10. se konal závěrečný sraz Kemp Klubu Praha na dvou výlovech rybníků. Ve čtvrtek večer se setkalo 14 posádek  ( z toho 2 hostů ) na zamluveném centrálním parkovišti v Hluboké nad Vltavou. Ještě než se setmělo, zvládli jsme svařáček a pak už jsme se přesunuli před chladem do zamluvené restaurace Ka-Pr,  bezva jsme si pokecali i velmi chutně najedli.

    Páteční dopoledne už patřilo výlovu rybníka Munický, to už nás bylo 17 posádek. Bylo krásně slunečno a tak kromě ochutnávání všeho možného z ryb, byla i procházka k ZOO u Ohrady a odpoledne se většina odebrala na prohlídku zámku a přilehlých zahrad. Na 18hodinu byla zamluvena další restaurace ( ROSA ) a i tam jsme byli hosty jen my ( 31 osob ) i tam jsme si moc pochutnali. Už jsme ale neměli takovou výdrž a tak už krátce po deváté, jsme šli zpátky k našim mazlíčkům (30min. chůze).

    Sobotní ráno začalo 60km přesunem k Lipenské přehradě přesněji do vesničky Olšina, k stejnojmennému rybníku. Měli jsme zamluveno místo v rekreačním středisku a hned jsme odešli na hráz k výlovu, abychom i zde ochutnali dobroty z ryb. Nebylo to tak veliké jako v Hluboké, ale pochutnali jsme si. Během výlovu byla i možnost prohlídky rybářské bašty. Odpoledne i proběhl křest bydlíka a vzhledem k chladným večerům jsme se opět odebraly do restaurace, kde byl i taneční večer a tak jsme se docela dobře vyblbli. Došlo i na gratulaci k jubilejním narozeninám našeho člena klubu. Škoda, že hudba musela dosti brzo ukončit produkci, asi bychom vydrželi mnohem déle.

    Nedělní ráno, opět slunečné jako všechny dny, znamenalo jen jediné, příprava na odjezd domů. Přesto jsme se šli projít, dali jsme si ještě oběd, no a už jen rozlučka s přáním setkat se opět v příští sezoně 2017.

Miloš