Zlatníky

13. až 17. dubna 2017

status: uskutečněno

Poloha: 49°57'05.4"N 14°28'28.8"E

Camping Oase Praha

Google.cz   Mapy.cz   WEB: Camping Oa se Praha

 

    Naším prvním výjezdem byl Velikonoční sraz ve Zlatníkách u Prahy. Už ve čtvrtek 13.4. dorazilo do kempu 5 posádek. Moc fajn jsme se pobavili a šli docela pozdě spát (prostě první pokec po zimě).
    V pátek dopoledne dojeli další posádky a 19 cyklistů vyrazilo na cyklovýlet směr vyhlídka Březová – Oleško.  Měli jsme docela kliku, přes chlad svítilo sluníčko a výhled přes Vltavu na Měchenice byl krásný. Druhou kliku jsme měli, když zcela náhodou jsme objevili Japonskou zahradu, krátce řečeno úžasná podívaná. Po cestě zpět do kempu byl oběd ve Zvoli, moc jsme si pochutnali. Odpoledne proběhlo první opékání buřtů, děcka malovaly kraslice.
    Celou sobotu probíhal program oslav 25. výročí provozu kempu OASE. My se ale dopoledne trošinku projeli na kolech na dortík do Jesenice, no a když už jsme byli rozjetí, tak jsme to vzali ještě do Dolních Břežan, prohlédli si Keltský park a zpět do kempu. V pártystanu začala zábava, proběhla ukázka country tanců, trošinku jsme si zatancovali a závěr večera končil ohnivou show a taky hodně studeným deštěm.
    Neděle již tradičně pro nás začala naší koledou. V počtu 10 to začali děti, obešli 14 bydlíků a pak to převzali dospělci. Mezitím jsme dostali vzácnou návštěvu, přijeli Bínovi a pochlubili se i malým přírustkem do rodiny. Bylo to fajn je zase po čase vidět. Po koledě se ještě dlouho deštilo a večer se zakončil posezením v hospůdce
    Všechny předešlé dny srazu byly bez deště, zato pondělí se vyznamenalo, většinou jen poprchávalo a tak již v dopoledních hodinách jsme odjeli domů. Celkem se srazu zúčastnilo 14 posádek.

Miloš