Hlavní náplní na tomto srazu byla oslava jubilejních narozenin naší členky klubu. Přesto i tentokrát jsme podnikli dva cyklovýlety. Úderem sobotní desáté hodiny jsme vyjeli ze spíše rodinného kempu Zahrady, směrem na Kostelec n/Černými lesy. Nebyl to žádný náročný výlet, to aby nám zbyly síly na večerní oslavu. Po několika zastávkách jsme doputovali do Kostelce a po krátké prohlídce městečka jsme dorazili do cíle výletu, Černokosteleckého pivovaru. Ten je sice nefukční, přesto nabízí k ochutnání různé druhy piva od desítky po třínáctku. Prohlédli jsme si vnitřní prostory, ve kterých probíhá rekonstrukce ve snaze uvézt pivovar opět do provozu s původní tradiční technologií. Protože není ještě zrekonstruovaná elektroinstalace, vyfásli jsme louče a šlo se do sklepních prostor, až to jednou bude hotové, určitě se přijedeme podívat. Po prohlídce jsme měli zamluvenu „Strojovnu“ kde jsme poobědvali několikero pivovarských specialit , okořeněných šalvějí, rozmarýnem, dobromyslem, zázvorem, no zkrátka, o tomto víkendu se restaurant zaměřil na kořeněná jídla. Nádherně jsme si při tom pokecali, jídla byla chutná a tak s plnými bříšky se jen ztěžka šlapalo zpět do kempu.
         S večerem nás pozvala oslavenkyně na společný klubový gulášek a oslavu. Celý večer se nesl ve stylu 30 let minulého století, takže téměř všichni gratulanti včetně oslavenkyně byli převlečni a o legraci z převleků nebyla nouze, o doprovod k tanečku se postarala naše kamarádka „muzikanstká Liduška“ se kterou jsme si i báječně zazpívali do pozdních nočních hodin. Snad nejkurioznějším dárkem ( ostatní prominou ) bylo několikero drobností, zavěšených na 100 metrovém provázku, který se vinul kempem přes různá zákoutí a křoviska a oslavenkyně jen trnula, co bude na konci provázku.
         Nedělní ráno proběhlo společnou snídaní před našimi bydlíky a před jedenáctou jsme už byli opět v sedlech našich byciklů směrem na Lipanské bojiště a po společném fotu u mohyly jsme pokračovaly do Českého Brodu na dortíka a kafíčko v kavárně, jehož provozovatel byl převelice zaskočen množstvím zákazníku v jednom okamžiku (bylo nás deset) a taky to bylo docela znát. Celý sraz proběhl za účasti plného sluníčka, azurového nebe a 18 posádek. Oslavenkyni děkujeme za pozvání a přejeme dlouhá léta spokojeného života v soukromé i klubové rodině