Dalším naším setkáním ve dnech 13.- 15.9. bylo na Proboštských jezerech u Staré Boleslavi, kde mimo pěších i cyklovýletů byla i oslava životního jubilea naší členky klubu.  Ještě v pátek nám otevřely stánek a přesto, že bylo chladno, vydrželi jsme do velmi pozdní doby.
         O sobotním ránu byl odjezd na cyklovýlet. Navzdory deštivé předpovědi však svítilo sluníčko a odpoledne už bylo přes 20°C.  Jeli jsme Polabskou cyklostezkou kolem plavební komory u Kostelce n/Labem.  Dalším průjezdným bodem po občerstvení formou trhání špendlíků z keřů kolem cesty byla kaplička sv.Jana Křtitele na vrcholu stoupání.  Sfoukli jsme společné foto a klesali k naturistické pláži Lhota, ale na koupačku už to nebylo.  Další zastávkou byl pomník císaře Karla IV v obci Hlavenec.  Po společném fotu se naše bříška těšila na oběd v motorestu „Koliba 4 kameny“.  Tam jsme se rozdělili, první dojela do kempu po 35km a druhá si to prodloužila o „dvacku“.  Večer proběhla nádherná oslava a dobře jsme se pobavili.
         Nedělní odjezd na krátké cyklo byl zpožděn, neboť pohled na oblohu nevěstil nic dobrého a tak jsme radši napřed sbalili pártystan i naše bydlíky a pak už se v klídku odjelo na prohlídku zámku ve St.Boleslavi. Po prohlídce se přehnal deštíček, to už se sedělo na obědě.  Cestou zpět na naší základnu jsme ještě nahlédli do kostela Nanebevzetí Pany Marie.  Po návratu do kempu znova lilo a tak se ukončil sraz a jelo se domu. Srazu se zúčastnilo 16 posádek.