Dalším naším srazem bylo setkání v kempu OASE  v blízkosti Zlatníků u Prahy, ve dnech 17.-19.5.  I přes jeho 4 hvězdičky byla rozumná domluva s vedením kempu a tak našich 13 a 4 hostující posádky prožily slunečný víkend.  Ještě v pátek pořadatelská posádka připravila sladkou dobrůtku v podobě dvou plechů zákusků ( úžasná dobrota). 
         V sobotu dopoledne pěšky nebo na kolech dorazily posádky do Zlatníků na soutěž v hasičském umění a po obědě byl uspořádán cyklovýlet na vyhlídku Homole. K té jsme pro velké množství bláta nedojeli, vzali jsme za vděk cukrárně U berušky a po menších oklikách se vrátili do kempu. Využili jsme vyhřívaného bazénu, vyřádili jsme se ve šlapacích autech, pochutnávali na kvasnicovém pivu od hostující posádky, potom srazily naše stolky a opět pořádající posádka nám připravila pohoštění ve formě pomazánek, nebo chlebíčků, prostě moc jsme si pochutnali. 
         Neděle se prožila spíše relaxačně, užívalo se hojně sluníčka, bazénu a vyzkoušela se i lukostřelba. Byl to moc príma víkend, kéž by jich bylo více. Ještě jednou velké díky pořadatelům.