Dalším již na ostro byl Velikonoční v Poděbradech.  Na tomto se setkalo 27 posádek, z toho 8 hostujících.  Předpověď počasí dávala najevo, že bude pěkná „kosa“ a zaprší aj zasněží, vše se vyplnilo, přesto připravený program byl splněn bezezbytku. V sobotu vyjela skupina cyklistů po levém břehu Labe do Nymburka, kde jsme měly objednánu prohlídku pivovaru s ještě tradičně vařeným Postřižínským pivem, závěrem byla ochutnávka 12° nefiltrovaného piva a na chuti to rozhodně bylo znát. Po prohlídce větší skupina přečkala déšť na obědě v restauraci s názvem DŘEVÁK i když postavena z betonu a následnou třešničkou
na dortu v podobě návštěvy cukrárny na náměstí. Zpět do Poděbrad se jelo po pravém břehu řeky.    Nedělní koleda začala pěkným chaosem, jeden z členů klubu to však zachranil a vedl koledníky až k poslednímu bydlíku. Po koledě  proběhli soutěže pro děcka a na 15 a 16 hod. byl zamluven   bazén v hotelu Felicitas, na večer se dokončily soutěže a zapálil se i táboráček.
        Pondělní velmi chladné ráno již bylo slunečné a tak po desáté se mělo vyjet do 5km hradiště Libice, protože to však bylo krátké, tak jsme schválně jako zabloudili a rázem z toho bylo 40km. S pozdním odpolednem jsme se rozloučili, těšíce se na další sraz.