6.-8.května se klub opět setkal v počtu16 posádek ( 2 z CC Strážnice), tentokrát v kempu PECKA v blízkosti Nové Paky, nebo Lázní Bělohrad. Po počátečních zmatcích s ubytováním jsme se museli přemístit do odlehlejší části kempu, což nám nevadilo, zvláště když jsme za to byli odměněni větší slevou z ubytování a při tom jsme ještě získali větší prostor. Ještě v pátek večer se rozhořel oheň na opékání buřtíků a část klubu s hosty z CC Strážnice fandila našim hokejistům, ( ten večer jsme vyhráli). Nutno podotknout, že byla znát i větší nadmořská výška a tak jsme pěkně klepali u ohně „kosu“.

       V sobotním dopoledni se většina opřela do pedálů a přes vesničky Kal, Vidoň a Červenou Třemošnou jsme dojeli do Lázní Bělohrad, ale těsně před nimi jsme mrkli i na moc hezký hřbitov s kaplí Sv.Petra a Pavla na vyvýšenině nad krajem. U Sehnalů jsme se najedli (byli rychlí a chutnalo nám) a protože nás honila mlsná, tak se udělala ještě pauzička v cukrárně na kafíčko i dortíčky. Pak už jen prohlídka areálu lázní a dojet do kempu. Notně jsme ještě využili paprsků sluníčka a opět rozdělat pořádný oheň na ohřátí i opékání.

        Nedělní dopoledne se věnovalo procházce na hrad Pecka, to už se ale zatáhlo a značně i ochladilo a tak se začalo balit, po obědě v kempu si to ale sluníčko rozmyslelo a tak se odjíždělo domů až za večera.