Tento sraz byl tím posledním v sezóně 2011,  27. – 30. 10. využil se prodloužený víkend a my jej začali účastí na výlovu rybníka Buzický u Blatné. Rybích specialit a jiných dobrůtek ochutnalo 8 posádek a ty se v podvečer přesunuli do kempu Bezdrev, tam již jako předvoj čekalo dalších 15 posádek. Velkou radost nám udělali naši hosté v počtu 7 posádek z CC Šumperk, CC Strážnice, hosté ze Slovenských klubů a dvě posádky, které poprvé okusili klubové setkání. Večer jsme strávili v místní hospůdce a krásně jsme si pokecali o zážitcích z uplynulých srazů i osobních výletů.

         Chladné sobotní dopoledne na hrázi rybníka Bezdrev nás ponoukalo ochutnat všechny ty dobroty připravené z ryb, doplněné horkým svařákem nebo i něčím ostřejším z vlastních zásob. Po poledni se naše pozornost soustředila na zámek Ohrada, ve kterém je soustředěna expozice rybářství. V těsném sousedství je i moc hezké ZOO. Celou prohlídku jsme zakončili v restauraci nad zahradou s výhledem i na zámek Hluboká a večer? Ten začal pozváním posádky ze Slovenska na topinky s tataráčkem, strážničtí se přidali se svařáčkem a zlatým hřebem bylo 45 výročí společného žití posádky ze Šumperka, tak se uspořádal mini svatební obřad a všechny posádky jim to odsvědčili na dalších 45 let. Bylo toho kolem spousta legrace a ani nám nevadil chlad a tak se ani nešlo do hospůdky a zůstali jsme u našich mazlíčků bydlíčků, zkrátka moc hezké rozloučení se sezónou.

        V neděli dopoledne při procházce jsme našli i několik hub a odpoledne už jen rozlučka, popřáli jsme si navzájem hezké vánoce a Nový rok a odjeli ke svým domovům