Rožmberk

    9.-11. Října se náš klub zúčastnil výlovu rybníka Rožmberk. Ubytovaní jsme byli stejně jako před dvěma roky ve vodáckém tábořišti Lužnice. Ještě v pátek večer jsme poseděli namačkáni jako sardinky V Rožmberském sklípku s ne zrovna dobrým Plzeňským.
    O sobotním dopoledni jsme vyrazili na hráz, no a tam jsme ochutnávali všechny ty dobrůtky z ryb, novinkou byli rybí lupínky, no moc velká dobrota. Večer se nikam nešlo, rozdělal se oheň a začaly svařákové hody. Lehce po půlnoci se šlo spinkat. Bylo nám fajn a poměrně teplo.
    Nedělní ráno bylo přesně podle předpovědi, prostě pěkná kosa, ale obloha stále modrá. A tak hurá znova na hráz. Jedna z přítomných posádek si dala odvahu a proletěla se vrtulníkem. Perličkou bylo i to, že letmá prohlídka kraje lesa přinesla několika posádkám dosti slušné množství hub. Byl to moc povedený sraz a přesto, že měl být poslední v této sezóně, slíbili jsme si, že uskutečníme ještě jeden srazík a to opět při výlovu nějakého rybníka. Tohoto srazu se zúčastnilo 9 našich a 10 hostujících posádek, jedna až ze Slovenska, no moc slušná účast.